Hakkımızda

ERM 4244

Sevgili Nurteks Mefruşat Ailesi,

1999 yılında karaköy’de 100 m2’lik showroom alanında başlayan serüvenimiz bugün sizlere ticaretin kalbi olan İstoç Ticaret Merkezinde toplamda 1200 m2 lik showroom mağazalarımıza taşıdık.Bunun yanı sıra 7000 m2’lik 2 ayrı depo alanımız ve ortak grup firmamız olan SENSER CARPET ile 4000 m2 lik Halı üretim fabrikası ile devam etmekteyiz.Mefruşat ve Ev Tekstili alanında ülkemizde yerli ve ithal ürün çeşitliliği ile tedarik zinciri çözümlerinde tartışmasız lider firmalardan biriyiz. Birbirinden farklı renk ve desende hazırlanan ürünlerimiz göz kamaştıran şık tasarımlar ile mağazalarınızın havasını değiştirmek istiyoruz.

Nurteks Mefruşat

Misyonumuz

Mefruşat ve ev tekstili alanında başlayan üretim ve pazarlama hikayesi bu gün İstoç Ticaret Merkezi’nde yer alan depo ve satış mağazalarımız ile Türkiye ve Dünya piyasasının en güncel ve kaliteli ürünlerini sizlerle buluşturuyor. İşimize duyduğumuz saygı çalışmalarımızdaki titizlik müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek, kaliteden ödün vermeden sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen NURTEKS taleplerinize cevap vermektedir.

Vizyonumuz

Mefruşat alanında ülkemizde yerli ve ithal ürün çeşitliliği ile tedarik zinciri çözümlerinde tartışmasız lider firmalardan biriyiz. Birbirinden farklı renk ve desende hazırlanan ürünlerimiz göz kamaştıran şık tasarımlar ile mağazalarınızın havasını değiştirmek istiyoruz. Bir çok kuruluş için en önemli sorun olan tedarik zincirindeki ürün ve bilginin kontrolü, ayrıca finansal kaynak israfını ortadan kaldırmış ve müşterisine ”SADECE İSTEYİN” diyebilecek bir yapıyı oluşturmayı başarmış olan NURTEKS; sizi kazanmaya davet ediyor.

Scroll to Top