TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI

   Bilgilerinize sunduğumuz bu kısa tanıtım yazısı ile firmamız NURTEKS hakkında fikir sahibi olacağınızı ümit ediyoruz. Bu itibarlada birlikte çalışma olanağı bulacağımız inancını taşımaktayız.


Misyonumuz:

      Mefruşat ve ev tekstili alanında başlayan üretim ve pazarlama hikayesi bu gün İstoç Ticaret Merkezi'nde yer alan depo ve satış mağazalarımız ile Türkiye ve Dünya piyasasının en güncel ve kaliteli ürünlerini sizlerle buluşturuyor. İşimize duyduğumuz saygı çalışmalarımızdaki titizlik müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek, kaliteden ödün vermeden sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen NURTEKS taleplerinize cevap vermektedir.

Vizyonumuz :

      Mefruşat alanında ülkemizde yerli ve ithal ürün çeşitliliği ile tedarik zinciri çözümlerinde tartışmasız lider firmalardan biriyiz. Birbirinden farklı renk ve desende hazırlanan ürünlerimiz göz kamaştıran şık tasarımlar ile mağazalarınızın havasını değiştirmek istiyoruz. Bir çok kuruluş için en önemli sorun olan tedarik zincirindeki ürün ve bilginin kontrolü, ayrıca finansal kaynak israfını ortadan kaldırmış ve müşterisine ''SADECE İSTEYİN'' diyebilecek bir yapıyı oluşturmayı başarmış olan NURTEKS; sizi kazanmaya davet ediyor.